Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'La Demeure Pont Rolland' - Francie (Vendée-Pays de la Loire), Talmont Saint Hilaire. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 5-pokojov 'Demeure Pont Rolland' dům (samostatný), pro 8 osob, 300 m2 na 2 podlažích, moderní a útulné zařízení.Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit, DVD a otevřený krb. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]).Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 2x postele. Ložnice s 2x postele.Kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba, jídelní stůl, myčka a mraznička.Koupelna, sprcha, sprcha/WC a oddělené WC.Terasa 35 m2, zahradní nábytek, 8 lehátka.Další zař ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě La Demeure Pont Rolland, Talmont Saint Hilaire

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2487_16_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
5-pokojov 'Demeure Pont Rolland' dům (samostatný), pro 8 osob, 300 m2 na 2 podlažích, moderní a útulné zařízení.Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit, DVD a otevřený krb. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]).Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 2x postele. Ložnice s 2x postele.Kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba, jídelní stůl, myčka a mraznička.Koupelna, sprcha, sprcha/WC a oddělené WC.Terasa 35 m2, zahradní nábytek, 8 lehátka.Další zařízení: vysoušeč vlasů, žehlička, pračka, sauna.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 13.12.2018 08:37
Mapa stránek ...