Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Villa Sil?ne' - Francie (Vendée-Pays de la Loire), Talmont Saint Hilaire. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojov 'Villa Sil?ne' dům (samostatný), pro 6 osob, 84 m2, komfortní a moderní zařízení.Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit, DVD a jídelní stůl. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]).Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 2x postele.Otevřená kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba, myčka, lednicí a mraznička.Sprcha a oddělené WC.Terasa 30 m2, zahradní nábytek, 4 lehátka.Další zařízení: vysoká stolička pro děti, vysoušeč vlasů, žehlička, p ...

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Villa Sil?ne, Talmont Saint Hilaire

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2487_15_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojov 'Villa Sil?ne' dům (samostatný), pro 6 osob, 84 m2, komfortní a moderní zařízení.Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit, DVD a jídelní stůl. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]).Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 2x postele.Otevřená kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba, myčka, lednicí a mraznička.Sprcha a oddělené WC.Terasa 30 m2, zahradní nábytek, 4 lehátka.Další zařízení: vysoká stolička pro děti, vysoušeč vlasů, žehlička, pračka.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.1.2019 09:42
Mapa stránek ...