Ubytování ve Francii, Talmont Saint Hilaire (Vendée-Pays de la Loire) v rekreačním domě 'Villa Cardamine'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Villa Cardamine, Talmont Saint Hilaire
★★★

Francie, Vendée-Pays de la Loire, Talmont Saint Hilaire

Francie, Vendée-Pays de la Loire, Talmont Saint Hilaire
Číslo objektu: FR2487.14.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2487_14_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 18.793,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojov 'Cardamine' dům (samostatný), pro 6 osob, 95 m2, moderní a útulné zařízení.Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit a DVD. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]).Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 2x postele.Otevřená kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba, myčka a mraznička.Sprcha a oddělené WC.Terasa 20 m2, zahradní nábytek, 4 lehátka.Další zařízení: vysoká stolička pro děti, vysoušeč vlasů, žehlička, pračka.
Informace o domě (rezidenci)
Nová, pěkná vilový dům 'Villa Cardamine'.Pračka (k dispozici pouze pro Vás).Možnosti parkování: parkoviště u domu, rezervované parkovací místo. Příjezd k domu možný celoročně.Poloha: na kraji obce obce Port Bourgenay - Talmont, klidná poloha v obytné čtvrti, u moře.Okolí domu: zahrada (k dispozici pouze pro Vás, oplocený), koupaliště (k dispozici pouze pro Vás, vyhřívaný, délka 6 m x šířka 3 m, otevřeno od 01.05. do 30 .09.), gril (k dispozici pouze pro Vás).Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 500 m, potraviny 500 m, restaurace 500 m, zátoka ke koupání 900 m, písečná pláž 1.2 km, golfové hřiště 300 m, jízdárna 3 km.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Talmont Saint Hilaire:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malé město, 106 km od Niort, 10 km od Sables d'Olonne, 100 km od Nantes. V obci: supermarket, potraviny, pekařství, pošta, restaurace, bar, muzeum, krytý bazén.
informace pro letní ubytování
Vodní sporty - Talmont St Hilaire 3 km. Bazén. Sportovní přístav Talmont St Hilaire, 3 km. Plachtění, surfování. Tenis, golfové hřiště 18 jamek, Talmont St Hilaire 3 km. Cyklistické cesty. Zábavní park 'Indian Forest'.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.10.2018 01:55
Mapa stránek ...