Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Villa Les Oyats' - Francie (Vendée-Pays de la Loire), Talmont Saint Hilaire. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojov 'Les Oyats' dům (samostatný), pro 6 osob, 85 m2, moderní a útulné zařízení.Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit a DVD. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]).Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 2x postele.Otevřená kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba a myčka.Sprcha a oddělené WC.Terasa 30 m2, zahradní nábytek, 4 lehátka.Další zařízení: vysoká stolička pro děti, vysoušeč vlasů, žehlička, pračka.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Villa Les Oyats, Talmont Saint Hilaire

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2487_13_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojov 'Les Oyats' dům (samostatný), pro 6 osob, 85 m2, moderní a útulné zařízení.Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit a DVD. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]).Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 2x postele.Otevřená kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba a myčka.Sprcha a oddělené WC.Terasa 30 m2, zahradní nábytek, 4 lehátka.Další zařízení: vysoká stolička pro děti, vysoušeč vlasů, žehlička, pračka.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 23:06
Mapa stránek ...