Ubytování ve Francii, Saint Laurent de la Salle (Vendée-Pays de la Loire) v rekreačním domě 'Gîte de l'Orangerie'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Gîte de l'Orangerie, Saint Laurent de la Salle
★★★

Francie, Vendée-Pays de la Loire, Saint Laurent de la Salle

Francie, Vendée-Pays de la Loire, Saint Laurent de la Salle
Číslo objektu: FR2493.3.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2493_3_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 20.881,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojov dům (samostatný), pro 6 osob, 180 m2 na 2 podlažích, komfortní a starožitné zařízení.Obývací pokoj/jídelna s Místní TV stanice, DVD, rádio, CD a otevřený krb. Kouření zakázáno.Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 2x postele.Kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba, gril, jídelní stůl, myčka a mraznička.Koupelna a oddělené WC.Terasa 60 m2, zahradní sezení 900 m2, zahradní nábytek, 6 lehátka.Další zařízení: vysoká stolička pro děti, vysoušeč vlasů, žehlička, pračka, sušička.
Informace o domě (rezidenci)
Velký, historický selský statek 'Gîte de l'Orangerie' z 16. století, renovovaný v roce 2004, obklopen stromy, loukami a poli.Zařízení domu: ústřední topení.Možnosti parkování: parkoviště u domu, rezervované parkovací místo. Příjezd k domu možný celoročně.Poloha: na kraji obce obce Saint Laurent de la Salle, klidná, slunná poloha v zeleni. Výhled z domu do zahrady.Okolí domu: pozemek (k dispozici pouze pro Vás, 2'000 m2, oplocený), zahrada (k dispozici pouze pro Vás, 2'000 m2, oplocený), louka k odpočinku (k dispozici pouze pro Vás, 2'000 m2, oplocený), koupaliště (k dispozici pouze pro Vás, délka 7 m x šířka 5 m, otevřeno od 01.05. do 30 .09.), venkovní sprcha (k dispozici pouze pro Vás), dětské hřiště (ke spoluužívání), ping-pong (k dispozici pouze pro Vás), gril (k dispozici pouze pro Vás).Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 5 km, potraviny 5 km, supermarket 12 km, restaurace 5 km, písečná pláž 50 km, golfové hřiště 50 km, tenis 5 km, jízdárna 10 km. Upozornění, v okolí se nachází: letiště v 50 km.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 23.3.2019 04:19
Mapa stránek ...