Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'La Fregate' - Francie (Vendée-Pays de la Loire), Port Bourgenay. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 'La Fregate', 3-pokojový byt 45 m2 na 2 podlažích v 2. patře. Účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x malý pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Zkosená galerie s 2x lůžko (80 cm). Koupelna/WC. Terasa 9 m2. Zahradní nábytek. Výhled na moře, na přistav, na les a Golfové hř ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu La Fregate, Port Bourgenay

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2491_100_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'La Fregate', 3-pokojový byt 45 m2 na 2 podlažích v 2. patře. Účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x malý pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Zkosená galerie s 2x lůžko (80 cm). Koupelna/WC. Terasa 9 m2. Zahradní nábytek. Výhled na moře, na přistav, na les a Golfové hřiště. K dispozici: pračka, žehlička, dětská postýlka do 2 let, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.3.2019 13:46
Mapa stránek ...