Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Port Saint Jacques' - Francie (Vendée-Pays de la Loire), Pornic. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový řadový dům 42 m2 na 2 podlažích. Jednoduché a účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem s TV. Vstup na terasu. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). Kuchyňský kout (trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha/WC. V horním patře: (přikré schodiště) galerie s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 90 cm, v délce 190 cm). Velká terasa 45 m2, jihozápadní orientace. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka. Par ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Port Saint Jacques, Pornic

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2540_950_8/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový řadový dům 42 m2 na 2 podlažích. Jednoduché a účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem s TV. Vstup na terasu. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). Kuchyňský kout (trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha/WC. V horním patře: (přikré schodiště) galerie s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 90 cm, v délce 190 cm). Velká terasa 45 m2, jihozápadní orientace. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka. Parkování č. 8. Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. TV jen FR.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 25.3.2019 07:51
Mapa stránek ...