Ubytování ve Francii, Pornic (Vendée-Pays de la Loire) v rekreačním domě 'Le Moulin de la Jarrie'. Toto ubytování je pro 14 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Le Moulin de la Jarrie, Pornic
★★★

Francie, Vendée-Pays de la Loire, Pornic

Francie, Vendée-Pays de la Loire, Pornic
Číslo objektu: FR2540.930.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2540_930_1/
Ubytování pro 14 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 31.538,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
6-pokojová vila 250 m2 na 2 podlažích. Prostorné, velmi komfortní zařízení: velký obývací pokoj/jídelna 70 m2 s verandou. Vstup na terasu, k bazénu. Velký, kulečníková místnost 45 m2 s plochá obrazovka. Vstup na zahradu. 1x pokoj 20 m2 s 1x dvoulůžko (1 x 140 cm). 1x pokoj 15 m2 s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna/sprcha, sprcha, 2x WC zvlášť. V horním patře: 1x zkosený velký dětský pokoj 25 m2 s 3x vysunovací lůžko (6 os. 2 x 90 cm). 1x otevřený velký dětský pokoj 40 m2 s 2x vysunovací lůžko (4 os. 2 x 80 cm). 1x pokoj 15 m2 s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm). Vstup na zahradu. Sprcha/WC, WC zvlášť. K dispozici: pračka, sušička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Informace o domě (rezidenci)
8 km od PORNIC: Velký, útulný, velmi komfortní rodinný dům 'Le Moulin de la Jarrie', 2-podlažní, obklopen poli. Na kraji obce, 2 km od centra La Bernerie en Retz, klidná poloha, 2 km od moře, 2 km plaz. K dispozici pouze pro Vás: park 8'500 m2 (oplocený), bazén vyhřívaný (7 x 10 m, hloubka 100 - 190 cm, 01.07.-15.09.) s roletami. Terasa, zahradní nábytek, gril, parkovací místo na pozemku. Obchod 2 km, restaurace 2 km, nádraží 'La Bernerie en Retz' 1.4 km, písečná pláž 2 km.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Pornic:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malé, známé letovisko s 12'500 obyvatel, 51 km západně od Nantes, 40 km jižně od La Baule. Veškeré služby v místě. Diskotéka, noční klub, kasino, večerní zábava, muzeum, kino, pamětihodnosti, thalassoterapie. Nádraží Pornic s výlučně letním provozem. Pozoruhodné: vinice, solivary, chov ústřic. 3 oblastní trhy po 4 dny v týdnu, pro oblast typické obchody, gastronomické restaurace. Rybářskému přístavu dominuje zámek Barbe Bleue (Gilles de Retz).
informace pro letní ubytování
Pláž. Písečná pláž, 50 m od obce. Zátoka ke koupání. Bazén. Sportovní přístav. Plachtění, škola plachtění, kánoe. Tenis, golfové hřiště 18 jamek. Rajtování. Fitnessparcour. Rybaření. Turistické cesty. Cesty pro túry na horském kole. Zábavní park 'Safari Parc'. Výlety na člunech. 14 km dlouhá pěšina podél divokého pobřeží. Karting.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.11.2017 18:26
Mapa stránek ...