Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Blue Park' - Francie (Vendée-Pays de la Loire), Pornic. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 40 m2 v 2. patře. Světlé, komfortní a útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 90 cm), plochá obrazovka. Vstup na balkon. 1x pokoj s posuvnými dveřmi s 1x dvoulůžko (2 x 80 cm). Vstup na balkon. Kuchyňský kout (4 plotýnky, malá trouba, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Dřevěné podlahy. Balkon 5 m2, jihovýchodní orientace. Balkónový nábytek. Výhled na krajinu. K dispozici: pračka, sušička. Parkování. Pozor prosím: TV ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Blue Park, Pornic

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2540_880_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 40 m2 v 2. patře. Světlé, komfortní a útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 90 cm), plochá obrazovka. Vstup na balkon. 1x pokoj s posuvnými dveřmi s 1x dvoulůžko (2 x 80 cm). Vstup na balkon. Kuchyňský kout (4 plotýnky, malá trouba, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Dřevěné podlahy. Balkon 5 m2, jihovýchodní orientace. Balkónový nábytek. Výhled na krajinu. K dispozici: pračka, sušička. Parkování. Pozor prosím: TV jen FR.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 25.9.2018 02:11
Mapa stránek ...