Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Villa Sainte Marie' - Francie (Vendée-Pays de la Loire), Pornic. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 33 m2, v přízemí, jižní orientace. Účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup k zahradnímu sezení. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Otevřená kuchyně (2 plotýnky, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. Pěkný výhled Golfové hřiště. Parkování č. 8. Pozor prosím: lednička bez mrazícího boxu. TV jen FR.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Villa Sainte Marie, Pornic

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2540_870_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 33 m2, v přízemí, jižní orientace. Účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup k zahradnímu sezení. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Otevřená kuchyně (2 plotýnky, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. Pěkný výhled Golfové hřiště. Parkování č. 8. Pozor prosím: lednička bez mrazícího boxu. TV jen FR.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.1.2019 16:57
Mapa stránek ...