Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'L'Orée du Golf' - Francie (Vendée-Pays de la Loire), Pornic. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 35 m2, v přízemí. Účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem s TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu, k zahradnímu sezení. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). 1x malý pokoj s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 90 cm, v délce 190 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. Terasa, jižní orientace, zahradní sezení. Zahradní nábytek. Pěkný výhled Golfové hřiště. K dispozici: pračka. Parkování č. 61. Pozor ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu L'Orée du Golf, Pornic

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2540_850_5/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 35 m2, v přízemí. Účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem s TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu, k zahradnímu sezení. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). 1x malý pokoj s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 90 cm, v délce 190 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. Terasa, jižní orientace, zahradní sezení. Zahradní nábytek. Pěkný výhled Golfové hřiště. K dispozici: pračka. Parkování č. 61. Pozor prosím: TV jen FR.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 25.3.2019 23:53
Mapa stránek ...