Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'La Croisi?re' - Francie (Vendée-Pays de la Loire), Pornic. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 45 m2, v přízemí, jihozápadní orientace. Komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm, v délce 190 cm), TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s panoramatickým oknem s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). Vstup na balkon, severovýchodní orientace. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. Terasa, jižní orientace a západní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Parkování č. 57.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu La Croisi?re, Pornic

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2540_750_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 45 m2, v přízemí, jihozápadní orientace. Komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm, v délce 190 cm), TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s panoramatickým oknem s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). Vstup na balkon, severovýchodní orientace. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. Terasa, jižní orientace a západní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Parkování č. 57.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 15.12.2018 11:30
Mapa stránek ...