Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Buissonnets' - Francie (Vendée-Pays de la Loire), Pornic. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový dům 120 m2. Prostorné, komfortní zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s plochá obrazovka a DVD. Vstup na zahradu. Průchozí pokoj s verandou s 1x pohovka pro 2 osoby. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm). 1x pokoj, okno do obývacího pokoje s 2x lůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Vstup na zahradu. Sprcha, WC zvlášť. Plynové topení. K dispozici: pračka. Parkování (oplocený). Pozor prosím: maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. ...

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Buissonnets, Pornic

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2540_622_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 120 m2. Prostorné, komfortní zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s plochá obrazovka a DVD. Vstup na zahradu. Průchozí pokoj s verandou s 1x pohovka pro 2 osoby. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm). 1x pokoj, okno do obývacího pokoje s 2x lůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Vstup na zahradu. Sprcha, WC zvlášť. Plynové topení. K dispozici: pračka. Parkování (oplocený). Pozor prosím: maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. TV jen FR.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.8.2018 17:39
Mapa stránek ...