Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Sylphes' - Francie (Vendée-Pays de la Loire), Pornic. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 63 m2, v přízemí. Světlé, pěkné a moderní zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem s TV-satelit a plochá obrazovka. Vstup na zahradu. 1x pokoj s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 90 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm). Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar, kuchyňský ostrov). Sprcha/WC. Dřevěné podlahy. Zahradní sezení, jižní orientace. Zahrad ...

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Sylphes, Pornic

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2540_550_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 63 m2, v přízemí. Světlé, pěkné a moderní zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem s TV-satelit a plochá obrazovka. Vstup na zahradu. 1x pokoj s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 90 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm). Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar, kuchyňský ostrov). Sprcha/WC. Dřevěné podlahy. Zahradní sezení, jižní orientace. Zahradní nábytek, gril. Částečný výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Parkování č. 56 (kryté).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.1.2019 09:41
Mapa stránek ...