Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Claire Marine' - Francie (Vendée-Pays de la Loire), Pornic. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 40 m2 v 2. patře. Komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 70 cm, v délce 190 cm), jídelní stůl a plochá obrazovka. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x dvoulůžko (1 x 140 cm, v délce 190 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, malá trouba, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Zahradní nábytek. Velmi pěkný výhled na moře. K dispozici: pračka. Garáž č. 23. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Claire Marine, Pornic

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2540_500_9/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 40 m2 v 2. patře. Komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 70 cm, v délce 190 cm), jídelní stůl a plochá obrazovka. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x dvoulůžko (1 x 140 cm, v délce 190 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, malá trouba, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Zahradní nábytek. Velmi pěkný výhled na moře. K dispozici: pračka. Garáž č. 23.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 11:09
Mapa stránek ...