Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Claire Marine' - Francie (Vendée-Pays de la Loire), Pornic. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 58 m2 na 2 podlažích v 2. patře, jihozápadní orientace. Pěkné a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna s jídelní kout a TV. Vstup na terasu. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (140 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: zkosená, otevřená galerie 20 m2, výška stropu 75 - 165 cm s 2x lůžko (90 cm). E-topení. Terasa 10 m2, jihozápadní orientace. Velmi pěkný výhled na moře. K dispozici: pračka. Garáž. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Claire Marine, Pornic

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2540_500_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 58 m2 na 2 podlažích v 2. patře, jihozápadní orientace. Pěkné a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna s jídelní kout a TV. Vstup na terasu. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (140 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: zkosená, otevřená galerie 20 m2, výška stropu 75 - 165 cm s 2x lůžko (90 cm). E-topení. Terasa 10 m2, jihozápadní orientace. Velmi pěkný výhled na moře. K dispozici: pračka. Garáž.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.1.2019 10:27
Mapa stránek ...