Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Jean Terrien' - Francie (Vendée-Pays de la Loire), Pornic. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový řadový dům. Komfortní a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl a TV (plochá obrazovka). Otevřená kuchyně (5 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Vstup na terasu. V horním patře: 1x pokoj s 1x dvoulůžko (1 x 160 cm). Vstup na zahradu. 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm). Sprcha, WC zvlášť. Terasa, malá zahrada. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: bez parkovišté.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Jean Terrien, Pornic

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2540_405_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový řadový dům. Komfortní a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl a TV (plochá obrazovka). Otevřená kuchyně (5 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Vstup na terasu. V horním patře: 1x pokoj s 1x dvoulůžko (1 x 160 cm). Vstup na zahradu. 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm). Sprcha, WC zvlášť. Terasa, malá zahrada. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: bez parkovišté.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 24.9.2017 08:54
Mapa stránek ...