Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Le Logis des Halles' - Francie (Vendée-Pays de la Loire), Pornic. Jedná se o ubytování pro 7 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojová vila 260 m2. Prostorné a světlé, úplně renovovaná, komfortní a osobité zařízení: vstup. Velký salón s panoramatickým oknem s plochá obrazovka. Vstup na zahradu. Velká jídelna. Vstup na zahradu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (140 cm), umyvadlo. 1x velký pokoj s 1x lůžko (90 cm), 1x francouzským lužkem (2 x 80 cm), koupelna/WC. Sprcha/WC. Velká terasa, jižní orientace, za ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Le Logis des Halles, Pornic

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2540_31_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 7 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojová vila 260 m2. Prostorné a světlé, úplně renovovaná, komfortní a osobité zařízení: vstup. Velký salón s panoramatickým oknem s plochá obrazovka. Vstup na zahradu. Velká jídelna. Vstup na zahradu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (140 cm), umyvadlo. 1x velký pokoj s 1x lůžko (90 cm), 1x francouzským lužkem (2 x 80 cm), koupelna/WC. Sprcha/WC. Velká terasa, jižní orientace, zahrada, jižní orientace. Zahradní nábytek, gril, lehátka. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 3 let. Internet (Analog/ISDN). Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. TV jen FR. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 23.9.2018 09:24
Mapa stránek ...