Ubytování ve Francii, Pornic (Vendée-Pays de la Loire) v rekreačním domě 'Le Logis des Halles'. Toto ubytování je pro 7 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Le Logis des Halles, Pornic
★★★

Francie, Vendée-Pays de la Loire, Pornic

Francie, Vendée-Pays de la Loire, Pornic
Číslo objektu: FR2540.31.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2540_31_1/
Ubytování pro 7 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 24.216,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojová vila. Prostorné a světlé, úplně renovovaná, komfortní a osobité zařízení: vstup. Velký salón s panoramatickým oknem s plochá obrazovka. Vstup na zahradu. Velká jídelna. Vstup na zahradu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (140 cm), umyvadlo. 1x velký pokoj s 1x lůžko (90 cm), 1x francouzským lužkem (2 x 80 cm), koupelna/WC. Sprcha/WC. Velká terasa, jižní orientace, zahrada, jižní orientace. Zahradní nábytek, gril, lehátka. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 3 let. Internet (Analog/ISDN). Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. TV jen FR. Hlásič kouře.
Informace o domě (rezidenci)
Pěkná vila 'Le Logis des Halles', 2-podlažní, z 19. století, renovovaný v roce 2015. V centru obce Pornic, živá poloha, 300 m od moře, 1 km plaz. K dispozici pouze pro Vás: udržovaná zahrada (oplocená) s trávníkem a rostlinami. Terasa, zahradní nábytek, gril, veřejné parkoviště 50 m. Potraviny 100 m, restaurace 50 m, pekárna 100 m, pěší zóna 50 m, nádraží 'Pornic' 900 m, písečná pláž 'La Noeveillard' 1 km. Sportovní přístav 1 km.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Pornic:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malé, známé letovisko s 12'500 obyvatel, 51 km západně od Nantes, 40 km jižně od La Baule. Veškeré služby v místě. Diskotéka, noční klub, kasino, večerní zábava, muzeum, kino, pamětihodnosti, thalassoterapie. Nádraží Pornic s výlučně letním provozem. Pozoruhodné: vinice, solivary, chov ústřic. 3 oblastní trhy po 4 dny v týdnu, pro oblast typické obchody, gastronomické restaurace. Rybářskému přístavu dominuje zámek Barbe Bleue (Gilles de Retz).
informace pro letní ubytování
Pláž. Písečná pláž, 50 m od obce. Zátoka ke koupání. Bazén. Sportovní přístav. Plachtění, škola plachtění, kánoe. Tenis, golfové hřiště 18 jamek. Rajtování. Fitnessparcour. Rybaření. Turistické cesty. Cesty pro túry na horském kole. Zábavní park 'Safari Parc'. Výlety na člunech. 14 km dlouhá pěšina podél divokého pobřeží. Karting.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 23.1.2018 15:01
Mapa stránek ...