Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Vallon' - Francie (Vendée-Pays de la Loire), Pornic. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 30 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, TV a video. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Nika s 1 x 2 lůžka nad sebou. Otevřená kuchyně (2 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Balkon 7 m2, východní orientace. Zahradní nábytek. Parkování č. 157.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Vallon, Pornic

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2540_300_4/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 30 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, TV a video. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Nika s 1 x 2 lůžka nad sebou. Otevřená kuchyně (2 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Balkon 7 m2, východní orientace. Zahradní nábytek. Parkování č. 157.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 13.12.2018 08:34
Mapa stránek ...