Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Jeanne' - Francie (Vendée-Pays de la Loire), Pornic. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový dům 83 m2. Prostorné a světlé, pěkné a útulné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), jídelní stůl, TV-satelit a DVD. Vstup na zahradu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Vstup na zahradu. Koupelna/sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 1x zkosený pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x zkosený dětský pokoj s 2x lůžko (90 cm). Sprcha, WC zvlášť. Velká zahr ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Jeanne, Pornic

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2540_279_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 83 m2. Prostorné a světlé, pěkné a útulné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), jídelní stůl, TV-satelit a DVD. Vstup na zahradu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Vstup na zahradu. Koupelna/sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 1x zkosený pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x zkosený dětský pokoj s 2x lůžko (90 cm). Sprcha, WC zvlášť. Velká zahrada, jihozápadní orientace. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: vhodné pro rodiny. TV jen FR.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 11:08
Mapa stránek ...