Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Terre aux Moines' - Francie (Vendée-Pays de la Loire), Pornic. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový dům. Světlé, komfortní a útulné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), stereo přehrávač a DVD. Vstup na zahradu, na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Koupelna, WC zvlášť. E-topení. K dispozici: pračka, sušička, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Dobíjecí stojánek pro iPo ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Terre aux Moines, Pornic

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2540_276_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům. Světlé, komfortní a útulné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), stereo přehrávač a DVD. Vstup na zahradu, na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Koupelna, WC zvlášť. E-topení. K dispozici: pračka, sušička, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Dobíjecí stojánek pro iPod. Garáž.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 25.9.2018 02:11
Mapa stránek ...