Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Terre aux Moines' - Francie (Vendée-Pays de la Loire), Pornic. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový dům 75 m2. Účelné a pěkné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl a TV. Vstup na zahradu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Vstup na zahradu. 1x pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Vstup na zahradu. Kuchyně (trouba, myčka, 3 indukční varná deska, mikrovlnka) s malý jídelní stůl. Vstup na zahradu. Koupelna, WC zvlášť. Velká zahrada. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka. Garáž. Pozor prosím: TV jen FR. Hlásič kouře.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Terre aux Moines, Pornic

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2540_263_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 75 m2. Účelné a pěkné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl a TV. Vstup na zahradu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Vstup na zahradu. 1x pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Vstup na zahradu. Kuchyně (trouba, myčka, 3 indukční varná deska, mikrovlnka) s malý jídelní stůl. Vstup na zahradu. Koupelna, WC zvlášť. Velká zahrada. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka. Garáž. Pozor prosím: TV jen FR. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.9.2017 08:50
Mapa stránek ...