Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Petite Ourse' - Francie (Vendée-Pays de la Loire), Pornic. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový dům 110 m2. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV a DVD. Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: zkosená, otevřená galerie s 1x francouzským lužkem (140 cm). Terasa, jihovýchodní orientace, zahradní sezení, jihovýchodní orientace. Zahradní nábytek, gril (zahradní gril mobilní). Výhled na moře. K dispozici: pračka, sušička. Int ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Petite Ourse, Pornic

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2540_25_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 110 m2. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV a DVD. Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: zkosená, otevřená galerie s 1x francouzským lužkem (140 cm). Terasa, jihovýchodní orientace, zahradní sezení, jihovýchodní orientace. Zahradní nábytek, gril (zahradní gril mobilní). Výhled na moře. K dispozici: pračka, sušička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.3.2019 23:37
Mapa stránek ...