Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'La plage' - Francie (Vendée-Pays de la Loire), Pornic. Jedná se o ubytování pro 10 osob, k dispozici je 7 pokojů z toho je 5 ložnic. 7-pokojový dům 132 m2. Komfortní a pěkné zařízení: salón. Vstup na zahradu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 2x lůžko. Malá kuchyně (4 plotýnky, trouba, mraznička). Vstup na zahradu. Sprcha/WC. V horním patře: obývací pokoj/jídelna s plochá obrazovka. Vstup na balkon. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 2x lůžko. Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna/WC. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka, sušička. Max ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě La plage, Pornic

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2540_253_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 10 osob, k dispozici je 7 pokojů z toho je 5 ložnic
Popis ubytování (interiér)
7-pokojový dům 132 m2. Komfortní a pěkné zařízení: salón. Vstup na zahradu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 2x lůžko. Malá kuchyně (4 plotýnky, trouba, mraznička). Vstup na zahradu. Sprcha/WC. V horním patře: obývací pokoj/jídelna s plochá obrazovka. Vstup na balkon. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 2x lůžko. Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna/WC. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka, sušička. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 11:11
Mapa stránek ...