Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Fleury' - Francie (Vendée-Pays de la Loire), Pornic. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový dům 90 m2. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s verandou s TV. Vstup na zahradu, na verandu. 3x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička). Koupelna, sprcha, WC zvlášť. E-topení. Terasa. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka. Parkování (oplocený).
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Fleury, Pornic

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2540_239_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 90 m2. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s verandou s TV. Vstup na zahradu, na verandu. 3x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička). Koupelna, sprcha, WC zvlášť. E-topení. Terasa. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka. Parkování (oplocený).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 13.12.2018 08:35
Mapa stránek ...