Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'L'Albatros' - Francie (Vendée-Pays de la Loire), Pornic. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový dům 40 m2. Obývací pokoj/jídelna s 2x pohovka (90 cm), TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). Otevřená kuchyně (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Zahradní nábytek, gril. Parkování č. 19. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě L'Albatros, Pornic

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2540_222_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový dům 40 m2. Obývací pokoj/jídelna s 2x pohovka (90 cm), TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). Otevřená kuchyně (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Zahradní nábytek, gril. Parkování č. 19. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 23.7.2018 05:42
Mapa stránek ...