Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Hauts de la Noeveillard' - Francie (Vendée-Pays de la Loire), Pornic. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový řadový dům 45 m2 na 2 podlažích, jižní orientace. Pěkné a osobité zařízení: obývací pokoj/jídelna s verandou jižní orientace s TV (plochá obrazovka), stereo přehrávač a DVD. Vstup k zahradnímu sezení. Otevřená kuchyně (3 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: galerie s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm, v délce 190 cm). Zahradní sezení. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka, vyso ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Hauts de la Noeveillard, Pornic

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2540_150_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový řadový dům 45 m2 na 2 podlažích, jižní orientace. Pěkné a osobité zařízení: obývací pokoj/jídelna s verandou jižní orientace s TV (plochá obrazovka), stereo přehrávač a DVD. Vstup k zahradnímu sezení. Otevřená kuchyně (3 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: galerie s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm, v délce 190 cm). Zahradní sezení. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 2 let. Parkování. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. TV jen FR.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 23.9.2018 13:16
Mapa stránek ...