Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Plein Océan' - Francie (Vendée-Pays de la Loire), Pornic. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový řadový dům 35 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup k zahradnímu sezení. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Kuchyňský kout (3 plotýnky, mikrovlnka). Koupelna/WC. V horním patře: (přikré schodiště) zkosená galerie s 1x francouzským lužkem (140 cm). Terasa, zahradní sezení. Zahradní nábytek, gril. Parkování č. 137. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Plein Océan, Pornic

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2540_100_5/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový řadový dům 35 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup k zahradnímu sezení. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Kuchyňský kout (3 plotýnky, mikrovlnka). Koupelna/WC. V horním patře: (přikré schodiště) zkosená galerie s 1x francouzským lužkem (140 cm). Terasa, zahradní sezení. Zahradní nábytek, gril. Parkování č. 137.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.12.2018 17:08
Mapa stránek ...