Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Plein Océan' - Francie (Vendée-Pays de la Loire), Pornic. Jedná se o ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový řadový dům 24 m2 na 2 podlažích. Pěkné zařízení: obývací pokoj s 1x lůžko a TV. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka). Sprcha/WC. V horním patře: (přikré schodiště) zkosená galerie s 1x francouzským lužkem. Terasa. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka. Parkování č. 216. Pozor prosím: maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. TV jen FR. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Plein Océan, Pornic

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2540_100_4/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový řadový dům 24 m2 na 2 podlažích. Pěkné zařízení: obývací pokoj s 1x lůžko a TV. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka). Sprcha/WC. V horním patře: (přikré schodiště) zkosená galerie s 1x francouzským lužkem. Terasa. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka. Parkování č. 216. Pozor prosím: maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. TV jen FR.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.4.2019 19:05
Mapa stránek ...