Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Plein Océan' - Francie (Vendée-Pays de la Loire), Pornic. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový řadový dům 24 m2 na 2 podlažích: obývací pokoj/jídelna, plochá obrazovka. Vstup na terasu. Nika, 2 x 1 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (3 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka). Koupelna/WC. E-topení. V horním patře: (přikré schodiště) zkosená galerie, 1x pohovka pro 2 osoby. Zahradní sezení. Parkování č. 135. Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Plein Océan, Pornic

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2540_100_10/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový řadový dům 24 m2 na 2 podlažích: obývací pokoj/jídelna, plochá obrazovka. Vstup na terasu. Nika, 2 x 1 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (3 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka). Koupelna/WC. E-topení. V horním patře: (přikré schodiště) zkosená galerie, 1x pohovka pro 2 osoby. Zahradní sezení. Parkování č. 135. Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.1.2019 23:31
Mapa stránek ...