Ubytování ve Francii, Nantes (Vendée-Pays de la Loire) v apartmánu 'L'Escapade'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v apartmánu L'Escapade, Nantes
★★

Francie, Vendée-Pays de la Loire, Nantes

Francie, Vendée-Pays de la Loire, Nantes
Číslo objektu: FR2510.9.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2510_9_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 20.373,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojov byt 'L'Escapade', pro 4 osob, 37 m2 v 1. patře, komfortní a moderní zařízení.Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit a otevřený krb. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). 1x pohovka pro 2 osoby.Ložnice s 1x francouzské lůžko.Kuchyňský kout s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba a mraznička.Sprcha/WC.Další zařízení: vysoká stolička pro děti, vysoušeč vlasů, žehlička, pračka.
Informace o domě (rezidenci)
Starý, útulný vícegenerační dům 'L'Escapade'.Možnosti parkování: veřejné parkoviště.Poloha: v centru obce Nantes, ve čtvrti La Place Royale, centrální poloha. Výhled z domu na město.Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 50 m, potraviny 50 m, supermarket 100 m, restaurace 20 m, krytý bazén 500 m, golfové hřiště 3 km, autobusová zastávka 100 m. Upozornění, v okolí se nachází: hlavní silnice v 50 m.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 13:14
Mapa stránek ...