Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Ryokan' - Francie (Vendée-Pays de la Loire), Nantes. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojov byt 'Ryokan (studio japonais)', pro 2 osob, 27 m2, v přízemí, komfortní a moderní zařízení.Obývací pokoj/ložnice s kabelová TV a jídelní kout. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). 2x postele.Kuchyňský kout s 2-plotýnkový sporák a mikrovlnka.Sprcha/WC.Další zařízení: vysoušeč vlasů, žehlička, pračka, sušička.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Ryokan, Nantes

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2510_12_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojov byt 'Ryokan (studio japonais)', pro 2 osob, 27 m2, v přízemí, komfortní a moderní zařízení.Obývací pokoj/ložnice s kabelová TV a jídelní kout. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). 2x postele.Kuchyňský kout s 2-plotýnkový sporák a mikrovlnka.Sprcha/WC.Další zařízení: vysoušeč vlasů, žehlička, pračka, sušička.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 23.3.2019 16:32
Mapa stránek ...