Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Jardin en Ville' - Francie (Vendée-Pays de la Loire), Nantes. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojov byt 'Jardin en Ville', pro 6 osob, 47 m2, v patře, komfortní a moderní zařízení.Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit a jídelní stůl. Kouření povoleno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). 1x pohovka pro 2 osoby.Ložnice s 1x dvoulůžko. Ložnice s 1x dvoulůžko.Otevřená kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka a mraznička.Koupelna a sprcha/WC.Zahradní sezení 18 m2, zahradní nábytek.Další zařízení: vysoká stolička pro děti, vysoušeč vlasů, žehlička, pračka, sušička.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Jardin en Ville, Nantes

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2510_10_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojov byt 'Jardin en Ville', pro 6 osob, 47 m2, v patře, komfortní a moderní zařízení.Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit a jídelní stůl. Kouření povoleno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). 1x pohovka pro 2 osoby.Ložnice s 1x dvoulůžko. Ložnice s 1x dvoulůžko.Otevřená kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka a mraznička.Koupelna a sprcha/WC.Zahradní sezení 18 m2, zahradní nábytek.Další zařízení: vysoká stolička pro děti, vysoušeč vlasů, žehlička, pračka, sušička.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.12.2018 17:09
Mapa stránek ...