Ubytování ve Francii, Nantes (Vendée-Pays de la Loire) v apartmánu 'Jardin en Ville'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v apartmánu Jardin en Ville, Nantes
★★

Francie, Vendée-Pays de la Loire, Nantes

Francie, Vendée-Pays de la Loire, Nantes
Číslo objektu: FR2510.10.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2510_10_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 35.118,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojov byt 'Jardin en Ville', pro 6 osob, 47 m2, v patře, komfortní a moderní zařízení.Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit a jídelní stůl. Kouření povoleno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). 1x pohovka pro 2 osoby.Ložnice s 1x dvoulůžko. Ložnice s 1x dvoulůžko.Otevřená kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka a mraznička.Koupelna a sprcha/WC.Zahradní sezení 18 m2, zahradní nábytek.Další zařízení: vysoká stolička pro děti, vysoušeč vlasů, žehlička, pračka, sušička.
Informace o domě (rezidenci)
Starý, komfortní vícegenerační dům 'Jardin en Ville' z 19. století, renovovaný v roce 2014.Možnosti parkování: veřejné kryté parkoviště. Příjezd k domu možný celoročně.Poloha: v centru, ve čtvrti de l'Hotel de Ville, centrální poloha. Výhled z domu do zahrady.Okolí domu: zahrada (k dispozici pouze pro Vás, 18 m2, oplocený).Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 100 m, potraviny 50 m, restaurace 50 m, krytý bazén 800 m, kamenitá pláž 50 km, termální bazén 50 km, golfové hřiště 3 km, kluziště 5 km, dětské hřiště, 2 km, autobusová zastávka 20 m, Metro 50 m. Upozornění, v okolí se nachází: hlavní silnice v 10 m a letiště v 10 km.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.1.2019 05:52
Mapa stránek ...