Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Meigne le Vicomte' - Francie (Vendée-Pays de la Loire), Meigné le Vicomte. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový dům 40 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s TV, plochá obrazovka, rádio, stereo přehrávač a DVD. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. V horním patře: 1x zkosený pokoj, výška stropu 100 - 250 cm s 1x francouzským lužkem. E-topení. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Meigne le Vicomte, Meigné le Vicomte

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2300_100_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový dům 40 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s TV, plochá obrazovka, rádio, stereo přehrávač a DVD. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. V horním patře: 1x zkosený pokoj, výška stropu 100 - 250 cm s 1x francouzským lužkem. E-topení. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.3.2019 13:46
Mapa stránek ...