Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Goeland Argenté' - Francie (Vendée-Pays de la Loire), Les Sables d'Olonne. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho je 1 ložnice. 3-pokojový řadový dům 50 m2 na 2 podlažích. Účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl a TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Otevřená kuchyně (3 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: (přikré schodiště) zkosená galerie s 2x lůžko (90 cm). Terasa 12 m2. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 3 let. Parkování u domu. Vhodné pro rodiny. 1 malé domácí zvíře ( ...

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Goeland Argenté, Les Sables d'Olonne

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2490_461_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový řadový dům 50 m2 na 2 podlažích. Účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl a TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Otevřená kuchyně (3 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: (přikré schodiště) zkosená galerie s 2x lůžko (90 cm). Terasa 12 m2. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 3 let. Parkování u domu. Vhodné pro rodiny. 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.10.2018 01:26
Mapa stránek ...