Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'La Louisiane' - Francie (Vendée-Pays de la Loire), Les Sables d'Olonne. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 26 m2 v 1. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. 1x malý dětský pokoj s posuvnými dveřmi s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyně (4 plotýnky, malá trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. Balkon. Balkónový nábytek. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu La Louisiane, Les Sables d'Olonne

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2490_200_5/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 26 m2 v 1. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. 1x malý dětský pokoj s posuvnými dveřmi s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyně (4 plotýnky, malá trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. Balkon. Balkónový nábytek.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.3.2019 08:08
Mapa stránek ...