Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'La Louisiane' - Francie (Vendée-Pays de la Loire), Les Sables d'Olonne. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 48 m2 na 2 podlažích v 2. patře. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyňský kout (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: (přikré schodiště) galerie s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm), 1x pohovka. Balkon 6 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na bazén. K dispozici: pračka. Parkování č. 30. Nevhodné pro malé děti. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu La Louisiane, Les Sables d'Olonne

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2490_200_4/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 48 m2 na 2 podlažích v 2. patře. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyňský kout (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: (přikré schodiště) galerie s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm), 1x pohovka. Balkon 6 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na bazén. K dispozici: pračka. Parkování č. 30. Nevhodné pro malé děti.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.1.2019 23:24
Mapa stránek ...