Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Océanides' - Francie (Vendée-Pays de la Loire), Les Sables d'Olonne. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 45 m2 v 2. patře, severozápadní orientace. Pěkné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka), rádio. Vstup na balkon. 1x pokoj s 2x lůžko. Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. E-topení (extra). Balkon. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 2 let, přebalovací pult. Parkování (kryté).
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Océanides, Les Sables d'Olonne

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2490_165_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 45 m2 v 2. patře, severozápadní orientace. Pěkné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka), rádio. Vstup na balkon. 1x pokoj s 2x lůžko. Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. E-topení (extra). Balkon. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 2 let, přebalovací pult. Parkování (kryté).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.3.2019 08:11
Mapa stránek ...