Ubytování ve Francii, Les Sables d'Olonne (Vendée-Pays de la Loire) v apartmánu 'Océanides'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v apartmánu Océanides, Les Sables d'Olonne
★★★

Francie, Vendée-Pays de la Loire, Les Sables d'Olonne

Francie, Vendée-Pays de la Loire, Les Sables d'Olonne
Číslo objektu: FR2490.165.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2490_165_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 12.962,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 45 m2 v 2. patře, severozápadní orientace. Pěkné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka), rádio. Vstup na balkon. 1x pokoj s 2x lůžko. Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. E-topení (extra). Balkon. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 2 let, přebalovací pult. Parkování (kryté).
Informace o domě (rezidenci)
Bytový dům 'Océanides', rok výstavby 2006. V obci, 300 m od centra, 500 m od moře. V domě: výtah, odkládací místnost na kola, Cena za topení se platí na místě (01.10.-30.04.). Obchod 300 m, obchodní centrum 500 m, restaurace 300 m, centrum dostupné pěšky během 5 min. Nádraží 'Sables Olonne', písečná pláž 500 m. Sportovní přístav 300 m, golfové hřiště 4 km.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Les Sables d'Olonne:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Blízko jižního Atlantiku: letovisko s 16'000 obyvatel, 15 km od Talmont-Saint-Hilaire, 20 km od Brétignolles-sur-Mer, 40 km od La Roche-sur-Yon. V obci: nákupní středisko, restaurace, diskotéka, kasino, konzerty, muzeum, kino, pamětihodnosti, fitness-centrum, thalassoterapie.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž, délka 3 km. Bazén. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, škola plachtění, vodní lyžování, kánoe. Tenis, golfové hřiště. Rajtování. Rybaření. Turistické cesty. Cyklistické cesty. Dětské hřiště. Bowling, petanka.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.1.2019 11:00
Mapa stránek ...