Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Rivages d'Olonne' - Francie (Vendée-Pays de la Loire), Les Sables d'Olonne. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový řadový dům 26 m2. Obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha/WC. V podkroví: (přikré schodiště) zkosená galerie s 1x francouzským lužkem. E-topení. Terasa 8 m2, východní orientace, zahradní sezení 15 m2. Zahradní nábytek. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Na galerii velmi nízké stropy. Uzavřené zahradní místo k sezení.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Rivages d'Olonne, Les Sables d'Olonne

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2490_100_4/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový řadový dům 26 m2. Obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha/WC. V podkroví: (přikré schodiště) zkosená galerie s 1x francouzským lužkem. E-topení. Terasa 8 m2, východní orientace, zahradní sezení 15 m2. Zahradní nábytek. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Na galerii velmi nízké stropy. Uzavřené zahradní místo k sezení.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.7.2018 15:43
Mapa stránek ...