Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Le Clos des Vignes' - Francie (Vendée-Pays de la Loire), Lege. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 6-pokojový dům 170 m2. Komfortní a vkusné zařízení: jídelna s jídelní stůl. Salón s otevřený krb a TV (plochá obrazovka), DVD. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyně (trouba, myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť, dvojumyvadlo. Topení v podlaze. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko (90 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (120 cm). Koupelna, WC zvlášť. E-topení, boiler (300 l). Zahradní nábytek, gril, lehátka. Výhled do údolí. K dispozici: pračka, vyso ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Le Clos des Vignes, Lege

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2515_102_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
6-pokojový dům 170 m2. Komfortní a vkusné zařízení: jídelna s jídelní stůl. Salón s otevřený krb a TV (plochá obrazovka), DVD. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyně (trouba, myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť, dvojumyvadlo. Topení v podlaze. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko (90 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (120 cm). Koupelna, WC zvlášť. E-topení, boiler (300 l). Zahradní nábytek, gril, lehátka. Výhled do údolí. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka. Parkování. Pozor prosím: vhodné pro rodiny byt orientace do dvora. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.9.2018 08:04
Mapa stránek ...