Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Moulin Bastard' - Francie (Vendée-Pays de la Loire), Le Croisic. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový dům 50 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj s 1x pohovka (90 cm), 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV-satelit (plochá obrazovka), stereo přehrávač. Vstup na zahradu. Obytná kuchyně 20 m2 (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Vstup na zahradu. Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 1x zkosený, otevřený pokoj, výška stropu 50 - 350 cm se střešní okno s 1x francouzským lužkem (140 cm). Plynové topení. Zahradní nábytek. K dispozici: prač ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Moulin Bastard, Le Croisic

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2534_100_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 50 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj s 1x pohovka (90 cm), 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV-satelit (plochá obrazovka), stereo přehrávač. Vstup na zahradu. Obytná kuchyně 20 m2 (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Vstup na zahradu. Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 1x zkosený, otevřený pokoj, výška stropu 50 - 350 cm se střešní okno s 1x francouzským lužkem (140 cm). Plynové topení. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, sušička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. 80 cm široká lůžka jsou křesla lůžková. Pračka a odstředivka jsou v jiné malé budově, kde je také sprcha a WC. Možnost použití polokřídla 'Balwin', které je v domě majitele (ale pouze pro pianisty se zkušeností).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.1.2019 05:51
Mapa stránek ...