Ubytování ve Francii, Le Croisic (Vendée-Pays de la Loire) v rekreačním domě 'Moulin Bastard'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Moulin Bastard, Le Croisic
★★

Francie, Vendée-Pays de la Loire, Le Croisic

Francie, Vendée-Pays de la Loire, Le Croisic
Číslo objektu: FR2534.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2534_100_1/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 13.234,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 50 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj s 1x pohovka (90 cm), 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV-satelit (plochá obrazovka), stereo přehrávač. Vstup na zahradu. Obytná kuchyně 20 m2 (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Vstup na zahradu. Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 1x zkosený, otevřený pokoj, výška stropu 50 - 350 cm se střešní okno s 1x francouzským lužkem (140 cm). Plynové topení. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, sušička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. 80 cm široká lůžka jsou křesla lůžková. Pračka a odstředivka jsou v jiné malé budově, kde je také sprcha a WC. Možnost použití polokřídla 'Balwin', které je v domě majitele (ale pouze pro pianisty se zkušeností).
Informace o domě (rezidenci)
Starý rodinný dům 'Moulin Bastard', z 19. století, renovovaný v roce 2004. V obci, 300 m od centra, 300 m od moře, 700 m plaz. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 275 m2 (oplocená) s trávníkem. V domě: ústřední topení. Veřejné parkoviště na ulici. Obchod, restaurace, pekárna 300 m, nádraží 'Le Croisic (terminus TGV)' 1.2 km, písečná pláž 700 m. Golfové hřiště 2 km, škola plachtění 2 km. Atrakce v blízkosti: Port du Croisic (cité de caract?re) 300 m, La Baule 12 km, St Nazaire 25 km, Zoo De La Boissi?re Doré 118 km, Sentier des Daims 57 km, Vannes 85 km. Zahrada je zcela uzavřena zdí. Majitel obývá dobře ohraničený sousední statek.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Le Croisic:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malé město na poloostrově Guerande, 10 km od 'La Baule' s 10 km jemné pisčité pláže. 'Le Croisic' leží na pobřeží s divokou vegetací v blízkosti přírodního parku 'La Briure', 85 km západně od Nantes. V místě: různé obchody, restaurace, nádraží SNCF (konečná stanice TGV). Známé letovisko. V obci: pošta, banka, muzeum. K tomu: lékárna, lékař.
informace pro letní ubytování
Návštěva srdce středověkého města: kostel Notre Dame de Pitie a menhir klubovny Pierre. Možné výlety na moře. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, škola plachtění. Golfové hřiště. Rajtování, Petamer. Rybaření (s povolením). Cyklistické cesty. Zábavní park 'Océarium du Croisic'.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.1.2019 11:01
Mapa stránek ...