Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Villa Grenadine' - Francie (Vendée-Pays de la Loire), La Tranche sur Mer. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 5-pokojový dům 156 m2 na 2 podlažích. Komfortní a pěkné zařízení: otevřený velký obývací pokoj/jídelna 40 m2 s jídelní stůl, digitální TV a rádio. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), sprcha. Velká, otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, gril, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 2x zkosený pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x dětský pokoj se střešní okno s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Otevřený salón. Sprcha, ...

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Villa Grenadine, La Tranche sur Mer

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2416_300_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový dům 156 m2 na 2 podlažích. Komfortní a pěkné zařízení: otevřený velký obývací pokoj/jídelna 40 m2 s jídelní stůl, digitální TV a rádio. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), sprcha. Velká, otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, gril, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 2x zkosený pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x dětský pokoj se střešní okno s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Otevřený salón. Sprcha, WC zvlášť. Terasa 50 m2, zahradní sezení 80 m2. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka. Parkování (oplocený, 4 auta), garáž. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. TV jen FR. Obývací pokoj s pohovkami a kulečníkem (záloha 300 € pro použití kulečníku, která se platí na místě), postele jsou připraveny při příjezdu.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.3.2019 03:23
Mapa stránek ...