Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Adonis La Baule' - Francie (Vendée-Pays de la Loire), La Baule. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojov byt 'T2', pro 4 osob, 37 m2, komfortní a moderní zařízení.Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). 1x pohovka pro 2 osoby.Ložnice s 1x dvoulůžko.Kuchyňský kout s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka a lednicí. Jídlo: snídaně (extra).Sprcha/WC.Další zařízení: telefon (jen příchozí hovory). V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Adonis La Baule, La Baule

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2536_13_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojov byt 'T2', pro 4 osob, 37 m2, komfortní a moderní zařízení.Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). 1x pohovka pro 2 osoby.Ložnice s 1x dvoulůžko.Kuchyňský kout s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka a lednicí. Jídlo: snídaně (extra).Sprcha/WC.Další zařízení: telefon (jen příchozí hovory).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.1.2019 23:19
Mapa stránek ...