Ubytování ve Francii, La Baule (Vendée-Pays de la Loire) v apartmánu 'Adonis La Baule'. Toto ubytování je pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 2). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v apartmánu Adonis La Baule, La Baule
★★★

Francie, Vendée-Pays de la Loire, La Baule

Francie, Vendée-Pays de la Loire, La Baule
Číslo objektu: FR2536.13.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2536_13_1/
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Nájemní cena za ubytování od 12.149,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
1-pokojov byt pro 2 osob, 20 m2, komfortní a moderní zařízení.Obývací pokoj/jídelna s. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). 1x francouzské lůžko.Kuchyňský kout s 2-plotýnkový sporák a lednicí. Jídlo: snídaně (extra).Sprcha/WC.Balkon.Další zařízení: telefon (jen příchozí hovory).
Informace o domě (rezidenci)
Nový, moderní, komfortní rezidence 'Adonis La Baule', rok výstavby 2013.Zařízení domu: výtah, solárium.Možnosti parkování: rezervované parkovací místo. Příjezd k domu možný celoročně.Poloha: v centru obce La Baule, u moře, na pláži.Okolí domu: koupaliště (ke spoluužívání), ping-pong (ke spoluužívání).Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 800 m, potraviny 800 m, restaurace 800 m, písečná pláž 800 m, golfové hřiště 5 km, jízdárna 2 km.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 24.3.2019 11:07
Mapa stránek ...