Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Alaria 2' - Francie (Vendée-Pays de la Loire), Guérande. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojov 'Alaria 2' dům (samostatný), pro 4 osob, 90 m2 na 2 podlažích, komfortní a moderní zařízení.Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]).Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 2x postele.Otevřená kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba, myčka a mraznička.Koupelna a oddělené WC.Terasa 20 m2, zahradní nábytek, 4 lehátka.Další zařízení.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Alaria 2, Guérande

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2401_5_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojov 'Alaria 2' dům (samostatný), pro 4 osob, 90 m2 na 2 podlažích, komfortní a moderní zařízení.Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]).Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 2x postele.Otevřená kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba, myčka a mraznička.Koupelna a oddělené WC.Terasa 20 m2, zahradní nábytek, 4 lehátka.Další zařízení.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.10.2018 04:35
Mapa stránek ...