Ubytování ve Francii, Guérande (Vendée-Pays de la Loire) v rekreačním domě 'Alaria 2'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Alaria 2, Guérande
★★★

Francie, Vendée-Pays de la Loire, Guérande

Francie, Vendée-Pays de la Loire, Guérande
Číslo objektu: FR2401.5.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2401_5_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 33.328,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojov 'Alaria 2' dům (samostatný), pro 4 osob, 90 m2 na 2 podlažích, komfortní a moderní zařízení.Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]).Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 2x postele.Otevřená kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba, myčka a mraznička.Koupelna a oddělené WC.Terasa 20 m2, zahradní nábytek, 4 lehátka.Další zařízení.
Informace o domě (rezidenci)
Útulný selský statek 'Alaria 2' z 19. století, renovovaný v roce 2015, obklopen stromy.Možnosti parkování: parkoviště u domu, rezervované parkovací místo. Příjezd k domu možný celoročně. Doporučujeme auto.Poloha: na kraji obce obce Quimiac, klidná poloha v zeleni, u moře. Výhled z domu na moře a do zahrady.Okolí domu: zahrada (ke spoluužívání, 4'000 m2, oplocený).Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 800 m, potraviny 800 m, supermarket 10 km, restaurace 800 m, zátoka ke koupání 20 m, golfové hřiště 1.5 km, jízdárna 5 km.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 10.12.2018 04:27
Mapa stránek ...